Uroš Tripković Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroš Tripković Fan Club

Dobro došli na sajt fan club-a Uroš Tripković
 
PortalHomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 MADRID VIA VITORIA

Go down 
АуторПорука
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

MADRID VIA VITORIA Empty
ПорукаНаслов: MADRID VIA VITORIA   MADRID VIA VITORIA Icon_minitimeSun Apr 06 2008, 10:49

Hvala za intervju like.somebody.care

U neverovatnom ambijentu Pionira, Partizan ubedljivim trijumfom
protiv Tau u revanšu četvrtfinala, stigao na korak do fajnal fora Evrolige
*Odigrali smo mnogo bolje nego u prvom meču, publika nas je nosila.

Takovo fenomenalno navijanje ne može da se vidi nigde osim kod nas

* Rival je izgubio finale kupa na svom terenu, prošle godine kod kuće poražen u finalu lige, blizu smo velikog rezultata- kaže Tripković


Evropska košarka stanuje u Pioniru. Njen najbolji deo. Krivci za povratak na puteve stare slave odeveni su u crno-bele uniforme. Partizan je najubedljivijom pobedom u svim četvrtfinalnim duelima “razbio” Taukeramiku i za 9. april u Vitoriji zakazao odlučujuću borbu za plasman na Fajnal-for u Madridu.

Još samo jedan stepenik deli Partizan od uspeha kome se u Humskoj nadaju od 1998. Menjali su se čelnici našeg najuspešnijeg košarkaškog kolektiva, svi do jednog obećavali su napad na završni turnir, a evo dočekali smo da se sa reči pređe na delo. Mlada generacija crno-belih, pod rukovodstvom Predraga Danilovića i trenera Duška Vujoševića, napravila je fenomenalni uspeh samim plasmanom u TOP 16, a sve ono što se kasnije dešavalo je deo istorije. “Mali” Partizan poremetio je evropski poredak i pokazao da i bogati mogu da zaplaču.

Čekali su navijači crno-belih da Uroš Tripković proigra. Sam sebe “tražio” je i perspektivni bek. Dežurni kritičari uvek su imali samo reči kritike, a sada kada je ponovo namestio ruku svi se izvinjavaju...

- Sve je strav samopouzdanja. Ono se vratilo i to je najbitnije. Glava je na mestu, a ostalo će već da dođe. To je deviza kojom sam se vodio i sada ne želim ništa da menjam – kaže jedan od junaka Tripković.

Partizan je majstoricu izborio impresivnom igrom, koja daje nadu da mogu i korak dalje.

- Odigrali smo mnogo bolje nego utakmicu u Vitoriji. Bili smo kvalitetniji, publika nas je nosila. Takovo fenomenalno navijanje ne može da se vidi nigde osim kod nas u Pioniru. Ne znam da li je još neko mogao da uđe u dvoranu, sve je bilo krcato. Žao mi je onih navijača koji su imali želju da nam pruže podršku, a ostali su izvan Pionira.

Konačan rezultat verovatno nije realan.

- Tau je držao priključak, ali uspeli smo da odolimo njihovim naletima i da ubedljivo pobedimo. Nije fraza kada kažem da je ovo bila veoma važna utakmica, a kada pobediš u takom duelu to znači da je imaš kvalitet.

U Vitoriji Partizan može da obezbedi kartu za Madrid, što je sam mladih momaka iz Humske.

- Posle ovakve pobede sigurno da smemo da se nadamo pobedi. U prvom meču smo odigrali loše, a bili smo blizu. Daćemo sve od sebe, ne možemo da obećamo pobedu, ali možemo maksimalnu borbenost i angažovanje. Ovo je velika prilika da prođemo na Fajnal-for.

Pritisak će biti prisutan kod oba tima.

- Ne mogu da kažem da smo rasterećeni, ali u svakom slučaju oni su pod većim pritiskom i biće im teško da igraju. Ove sezone su izgubili finale kupa od Huventuda na svom terenu, prošle godine su na domaćem parketu poraženi u finalu španske lige. Možemo da tražimo šansu i da napravimo ogroman rezultat – siguran je Uroš Tripković.
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
 
MADRID VIA VITORIA
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Uroš Tripković Fan Club :: -Uros Tripkovic- :: Intervjui Urosa Tripkovica-
Скочи на: