Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

Partizan OPET pobedio Empty
ПорукаНаслов: Partizan OPET pobedio   Partizan OPET pobedio Icon_minitimeThu Apr 17 2008, 19:26

Partizan rutinski protiv Vizure

Košarkaši Partizana pobedili su ekipu Vizure 88:57 (16:16, 25:13, 24:20, 23:8 ), u četvrtom kolu Svislajon Superlige. Strahinja Milošević bio je najefikasniji u timu Duška Vujoševića sa 15 poena, Milt Palasio ubacio je 13, a Dušan Kecman 10. U gostujućem sastavu Uroš Lučić postigao je 16, Milan Radovanović 14, a Stefan Sinovec 11 poena.

Partizanu je ovo bio tek drugi meč u Superligi (dve pobede), pošto je prva dva kola propustio zbog učešća u Evroligi, dok je Vizura pretrpela i četvrti poraz.

"Crno-beli" u utakmicu počeli odlično, i već u petom minutu bilo je ubedljivih 11:2. Ipak, Vizura se nije odmah predala i posle vođstva Partizana od 16:8 gosti su serijom 13-0 poveli 21:16 na startu druge deonice.

Tada "crno-beli" podižu nivo igre, i na poluvremenu je bilo plus 12 za ekipu Duška Vujoševića (41:29). U trećoj četvrtini Vizura je uspevala da se odupre, ali je Partizan na startu poslednje četvrtine prvi put poveo sa više od 20 poena prednosti, i do kraja je rutinski odradio posao.