Uroš Tripković Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroš Tripković Fan Club

Dobro došli na sajt fan club-a Uroš Tripković
 
PortalHomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Panathinaikos V.S Partizan Igokea

Go down 
5 posters
АуторПорука
ZuksPFC
Sef Glavne Kuhinje
Sef Glavne Kuhinje
ZuksPFC


Број порука : 254
Age : 33
Локација : Sa Malerom i Grobarcetom kod Urosa, cisto na baklave
Registration date : 16.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeSat Feb 16 2008, 23:09

Panathinaikos V.S Partizan Igokea
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
ZuksPFC
Sef Glavne Kuhinje
Sef Glavne Kuhinje
ZuksPFC


Број порука : 254
Age : 33
Локација : Sa Malerom i Grobarcetom kod Urosa, cisto na baklave
Registration date : 16.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 17:28

Vujošević: Borićemo se iako je PAO favorit
Ponedeljak, 18. februar 2008. 15:20

Trener košarkaša Partizana Duško Vujošević izjavio je da je jedina obaveza njegovog tima na gostovanju Panatinaikosu u Evroligi u sredu da odigra angažovano.

"Zna se ko je i šta je Panatinaikos. Apsolutni su favoriti, a naša jedina obaveza je da odigramo sa 100 odsto angažovanja. To je ono što je realno očekivati i ništa preko toga", rekao je Vujošević agenciji Beta pred polazak u Atinu.

Šestostruki uzastopni šampion Srbije u utorak ujutru putuje u Atinu, gde će u sredu odigrati meč drugog kola Top 16 faze Evrolige. Oba tima izgubila su u prvom kolu, Partizan u gostima Montepaskiju, a evropski prvak Panatinaikos od Efes Pilsena.

Stari rivali odigrali su dve utakmice ove sezone i obe je Panatinaikos teško dobio u finišu meča.

Partizan je prošle nedelje osvojio domaći Kup, zatim je igrao u Sijeni, a u nedelju je pobedio Crvenu zvezdu u NLB ligi.

"Ima dovoljno vremena da se oporavimo i odmorimo za put u Atinu. Mi smo svoj fantastični rezultat u Evroligi već ispunili, a naravno da ćemo probati da još jednom obradujemo svoje navijače, ali Panatinaikos nije ekipa protiv koje se može to očekivati", rekao je Vujošević i dodao da poslednja pobeda nad Zvezdom "ekipi mnogo znači u moralnom i svakom drugom smislu".

Utakmica u Atini igra se u sredu od 19.45 časova po centralnoevropskom vremenu.
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 18:28

Ja mislim da je nemoguce iznanedjenje u ovoj utakmici zato sto ja Pao proslu izgubio neplanirano,a sad jos igra kod kuce i jos sa timom ciji je budzet najmanji u TOP 16.

Jedino mozemo da pobjedimo ako Tripko bude pogadjao trojke samo kako on zna Very Happy ,a Palasio da ne gubi lopte Very Happy

Nek nam je sa srecom Basketball
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
ZuksPFC
Sef Glavne Kuhinje
Sef Glavne Kuhinje
ZuksPFC


Број порука : 254
Age : 33
Локација : Sa Malerom i Grobarcetom kod Urosa, cisto na baklave
Registration date : 16.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 22:19

E sta pricas kako ne moguce, ma sve je moguce, jel si zaboravio prve dve utakmice jedva ali jedva su nas pobedili. Ale Partizan le ole Partizna le ole mogo bih stobom sve do pobede
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
zeen
Svestenik koji je prodao ferari
Svestenik koji je prodao ferari
zeen


Број порука : 15
Age : 32
Registration date : 19.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeTue Feb 19 2008, 21:37

Ma sve je moguce. Ako proradi Uros onako kako ume onda su svi najebali. Jedno pitanje da li postoji ogranicenje u godinama prilikom draftovanja u NBA?
Назад на врх Go down
Maler
Pocetnik
Pocetnik
Maler


Број порука : 18
Age : 32
Локација : Kod Urosa Tripkovica
Registration date : 16.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeTue Feb 19 2008, 21:41

zeen ::
Ma sve je moguce. Ako proradi Uros onako kako ume onda su svi najebali. Jedno pitanje da li postoji ogranicenje u godinama prilikom draftovanja u NBA?

Mislim da ne Very Happy sve zavisi mozda je kao i fudbalu,ako nadju posao porodici da se preseli Very Happy

Jel to ti ides u NBA Very Happy

@Grobarce

Jbg to je moje misljenje Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.uros-tripkovic.cpbija.com
zeen
Svestenik koji je prodao ferari
Svestenik koji je prodao ferari
zeen


Број порука : 15
Age : 32
Registration date : 19.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeTue Feb 19 2008, 21:49

Pa da bas malopre pricam sa Gregom Popovicem.. Very Happy Ja to zbog Urosa jer zelim jednog dana da ga vidim kako cepa mrezice po Americi.
Назад на врх Go down
Maler
Pocetnik
Pocetnik
Maler


Број порука : 18
Age : 32
Локација : Kod Urosa Tripkovica
Registration date : 16.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeTue Feb 19 2008, 21:51

Mislim da sam citao negdje o njegovom draftu ali bolje mu je u KKP Very Happy

Bas smo pricali na chatu,ja reko gledao bih sutiranje trojki u NBA da je bilo Tripka Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.uros-tripkovic.cpbija.com
ZuksPFC
Sef Glavne Kuhinje
Sef Glavne Kuhinje
ZuksPFC


Број порука : 254
Age : 33
Локација : Sa Malerom i Grobarcetom kod Urosa, cisto na baklave
Registration date : 16.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeTue Feb 19 2008, 21:58

Bez skretanja sa teme da ne bi radili kazneni poeni Very Happy
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeTue Feb 19 2008, 22:07

Sto bi rekao VJANS forumska milicija Very Happy

Slobodno pisite Very Happy

A da prognoziramo koliko se Tripko dati poena ja kazem 10+ Very Happy
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeWed Feb 20 2008, 23:47

Sta reci.Sem jebem ti zivot!Pa zar moramo da gubimo po 2 razliek Evil or Very Mad

Nisam se nadao da ce mo ovako igrati al nema veze!Momcima svaka cast!

Tripko 7 poena!

Od sad prvo tablete pa Partizan,ako slucajno obolim tuzicu Partizan!

Hvala momci sto ste nas odveli u TOP16 o pokazali da ste najbolji !
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
zeen
Svestenik koji je prodao ferari
Svestenik koji je prodao ferari
zeen


Број порука : 15
Age : 32
Registration date : 19.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeWed Feb 20 2008, 23:56

Znaci hteo sam da skocim sa drugogo sprata. Pa bre ljudi sta je oco???? Vodimo 15 i onda useremo. Tripko nije realno imao prostora da nesto uradi.
Назад на врх Go down
Maler
Pocetnik
Pocetnik
Maler


Број порука : 18
Age : 32
Локација : Kod Urosa Tripkovica
Registration date : 16.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeThu Feb 21 2008, 00:01

Cuti ja kad sam cuo da vodimo 15 razlike znao sam da nece izaci na dobro!nema veze sta ce mo!Nego brinem se za svoje zdravlje,molio sam Boga da dobijemo,draze mi je izgubiti 15 razlike,enego dva,a citavo vrijeme vodili.

Nikome ne zamjeram na porazu,a najmanje Tepicu,trebati imati muda i krenuti.

I KADA GUBIS JA TI PEVAM JER U SRCU MOME JEDINO SI TI
Назад на врх Go down
http://www.uros-tripkovic.cpbija.com
Maler
Pocetnik
Pocetnik
Maler


Број порука : 18
Age : 32
Локација : Kod Urosa Tripkovica
Registration date : 16.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeThu Feb 21 2008, 16:21

Tepić: Nije još sve gotovo
Cetvrtak, 21. februar 2008. 12:08

Ni treća sreća. I treća tuga. Ponovo je Partizan imao šut za pobedu protiv Panatinaikosa. Ponovo lopta nije ušla u koš.

Na terenu evropskog šampiona, beogradski crno-beli držali su čas igre u defanzivi, sve dok odbrana nije popustila pod težinom nagomilanih ličnih grešaka. Posle 15 poena prednosti u trećoj četvrtini, Partizan je dozvolio da PAO preokrene meč (65:67).

"Partizan je bio mnogo bolji od Panatinaikosa u ovom meču. Tome je doprinela činjenica i da smo igrali protiv Olimpijakosa za vikend. Čestitam im zato što su uspeli da se vrate posle minusa od 15 poena, ali moramo da obratimo pažnju na to što smo dopustili Partizanu da postigne mnogo lakih poena", prokomentarisao je igru svog tima trener Panatinaikosa Željko Obradović, ali i osvrnuo se na ono to što crno-beli i dalje čekaju pobedu u evropskoj eliti (0-2).

"Partizan i dalje ima šanse za plasman medju osam najboljih, pošto je prve dve utakmice igrao na gostujućim terenima. Tek sada će ekipe dolaziti u Beograd, tako da će crno-beli imati svoju priliku. Protiv nas su igrali izvanderdnu odbranu tokom celog susreta", dodao je nekadašnji košarkaš i trener Partizana.

Strateg srpskog šampiona Duško Vujošević izjavama pred meč 2. kola Grupe D druge faze takmičenja u Evroligi, nije ni nagoveštavao da računa na neizvesnu završnicu.

Tražio je samo angažovanost. Takav pristup doveo je crno-bele u bliski susret sa velikim iznenadjenjem, u kojem je bitnu ulogu odigrao i strah od pobede.

"Čestitam Panatinaikosu na pobedi, a mojim igračima na dobroj igri i borbenosti. Propustili smo ogromnu priliku, jednostavno u trenucima kada je trebalo da ubacimo još samo jedan koš da bi se pobeda obezbedila, mi to nismo uspeli da uradimo. Možda i zbog tolikog broja igrača sa pet ličnih grešaka", osvrnuo se na Vujošević na završnicu meča kada nije mogao da računa na Pekovića i Tripkovića.

"Pokazali smo da smo ravnopravni učesnici ovog takmičenja. U Top 16 postoje još četiri utakmice i šanse i dalje postoje", dodao je selektor Crne Gore.

Vujoševiću bi trebalo da zahvale i najvatreniji navijači Panatinaikosa, koji su verovatno očekivali "uspavanku", a dobili priliku da gledaju "najskuplju" košarku.

"Mislim da su grčki navijači uživali u utakmici i da cene naše mlade srpske igrače. S druge strane, moj tim je treći put ove sezone dobio priliku da igra protiv najboljih igrača Evrope i da stekne dragoceno iskustvo".

U 3. kolu prve faze takmičenja, 7. novembra u "Pioniru", Novica Veličković imao je šut za pobedu. "Trojka" nije ušla. Na kraju je bilo (90:94). U 10. kolu, 2. januara, priliku da poraze Grke imali su Milton Palasio i Nikola Peković. Njihovi pokušaji u poslednjem napadu takodje nisu bili precizni (66:67).

U sredu uveče u Dvorani OAKA, odgovornost je preuzeo Milenko Tepić. Njegov šut za produžetak bio je izblokiran (65:67).

"Treći put uzastopno gubimo od Panatinaikosa u poslednjim sekundama. Medjutim, i ovog puta stekli smo veliko iskustvo. Imali smo svoju priliku, vodili sa 15 poena razlike u trećoj četvrtini, imali smo i priliku da pobedimo, ali nisam pogodio koš prilikom ulaza", slegao je ramenima Tepić, kome nema šta da se zameri.

"Mislim da još nije sve gotovo. U narednim utakmicama igraćemo još bolje i siguran sam da ćemo upisati neke pobede", optimista je bek beogradskog tima.

U narednom kolu Grupe D, 28. februara, Partizan dočekuje Efes Pilsen, koji je u sredu izgubio meč kod kuće od jedinog neporaženog tima u grupi, Montepaskija.

(MONDO)
Назад на врх Go down
http://www.uros-tripkovic.cpbija.com
SaleMC
Pocetnik
Pocetnik
SaleMC


Број порука : 14
Age : 31
Локација : In the Middle of nowhere
Registration date : 24.02.2008

Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitimeSun Feb 24 2008, 19:38

Ma daj nesretno smo zagubili ti grcki pederi svaki put se izvlace...nadam se na pobedu u beogradu na sledeca utakmica
Basketball
Назад на врх Go down
Sponsored content





Panathinaikos V.S Partizan Igokea Empty
ПорукаНаслов: Re: Panathinaikos V.S Partizan Igokea   Panathinaikos V.S Partizan Igokea Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Panathinaikos V.S Partizan Igokea
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Uroš Tripković Fan Club-
Скочи на: