Age : 31
Локација : Skoplje,Makedonija
Registration date : 16.02.2008

Partizan deklasirao Cibonu Empty
ПорукаНаслов: Partizan deklasirao Cibonu   Partizan deklasirao Cibonu Icon_minitimeSat Mar 22 2008, 21:55

Partizan deklasirao Cibonu 163105221947c84e393a7d6379609435_big
Partizan deklasirao Cibonu datum: 22.03.2008

U odloženoj utakmici 22. kola NLB lige košarkaši Partizana savladali su ekipu Cibone rezultatom 84:63.
Krajnji rezultat je ujedno i najveća razlika koju su crno-beli stekli na meču. Prvo poluvreme obeležili su brzi napadi oba tima, dosta grešaka, ali i lepih poena. U drugom poluvremenu naš tim igra mnogo angažovaniju odbranu i iz minuta u minut stiče sve veću prednost. Uspeo je trener Vujošević da razigra svih 12 igrača i da tako barem malo odmori nosioce igre, jer Partizanu sledi u vrlo kratkom roku niz važnih utakmica.

"Mislim da smo ovom pobedom izabrali dosta teškog protivnika za prvi krug plej-ofa. Moji igrači i ja ne znamo drugačije da igramo osim na pobedu. Cibona se nije pojačala samo da bi u Hrvatskom prvenstvu osvojila prvo mesto, nego i da bi ostvarili što bolji rezultat u ovom takmičenju. U prvom kolu ćemo najverovatnije igrati sa Cibonom, a po kvalitetu to sigurno nije ekipa za 8. mesto. Igrali su jako borbeno, sa velikom željom za pobedom. U prvom poluvremenu nismo imali dovoljnu koncentraciju, plašio sam se eventualnih povreda. Bilo je prisutno malo emotivnog pražnjenja posle Panatenaikosa. Mislim da su primedbe na suđenje koje je imao moj kolega samo predigra za utakmice koje slede. Hvala publici koja je došla večeras, osetio se produženi eho od srede. Imamo težak raspored, mnogo utakmica i treba se maksimalno koncentrisati i povratiti snagu.", rekao je trener Partizana Duško Vujošević.

"Osetilo se malo umora posle teške predhodne utakmice. Malo smo još pod euforijom posle velike pobede. U prvom poluvremenu smo imali dosta izgubljenih lopti. U drugom poluvremenu smo se probudili i u narednim mečevima potrudićemo se da nastavimo sa dobrom energijom i raspoloženjem za nove pobede.", izjavio je centar crno-belih Slavko Vraneš

Partizan Igokea – Cibona 84:63 (20:18, 20:19, 21:17, 23:9)

Partizan Igokea: Palacio 6, Tepić 5, Kecman 9, Borovnjak 2, Tripković 22, Veličković 6, Peković 7, Vitkovac 3, Đurković 2, Božić , Milošević 16, Vraneš 6.

Cibona: Warren 17, Williams 4, Krušlin , Krasić 13, Žorić , Vukušić 2, Andrić 10, Kraštopil , Hoskin 6, Princ 6, Rozić 3, Mulaomerović 2.

izvor:kkpartizan.co.yu