Uroš Tripković Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroš Tripković Fan Club

Dobro došli na sajt fan club-a Uroš Tripković
 
PortalHomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 PRESTAO SAM DA BROJIM UTAKMICE

Go down 
АуторПорука
ZuksPFC
Sef Glavne Kuhinje
Sef Glavne Kuhinje
ZuksPFC


Број порука : 254
Age : 33
Локација : Sa Malerom i Grobarcetom kod Urosa, cisto na baklave
Registration date : 16.02.2008

PRESTAO SAM DA BROJIM UTAKMICE Empty
ПорукаНаслов: PRESTAO SAM DA BROJIM UTAKMICE   PRESTAO SAM DA BROJIM UTAKMICE Icon_minitimeThu Mar 27 2008, 13:28

26.03.2008 , BEOGRAD
Izvor: PRESS

PRESTAO SAM DA BROJIM UTAKMICE

Uroš Tripković: Igramo košarku svaka dva dana, više ni sam ne znam koliko smo mečeva odigrali. Pokušaćemo da dobijemo Cibonu u Zagrebu, kako bismo se odmorili za Taukeramiku

Košarkaš Partizana Uroš Tripković više i ne zna koliko je utakmica odigrao u poslednje vreme! Panatinaikos, Cibona, Split, Cibona, pa opet večeras Cibona, i sve to samo za sedam dana. Zaključno sa utorkom uveče, ukupno 50 zvaničnih mečeva od oktobra prošle godine.
Maratonski, iscrpljujući NBA ritam, i to pred važne duele sa TAU u Evroligi, nikako ne odgovara crno-belima, koji, kao što njihov trener kaže, trenutno imaju odlično prolazno vreme.
Vujošević: Da li da se trošimo u NLB ligi?
Duško Vujošević osvrnuo se i na svrsishodnost trošenja njegove ekipe u NLB ligi, zbog odnosa koji vladaju u njoj.
- Ne bih voleo da se mi toliko trošimo u Jadranskoj ligi ako je neko već odlučio da Zadar treba da bude domaćin fajnal-fora. Čini mi se, ovako između redova, da je tako. Ovoliko naše trošenje, u slučaju da nema ni bodovanja za Evroligu, a ni i korektnosti od čelnika NLB lige, stvarno ne bi bilo pametno. Sa ovakvim sistemom takmičenja domaćin završnog turnira bi trebalo da bude prvi iz regularnog dela lige. Prvo je bilo da će Zadar biti domaćin ako se završi nova dvorana, pa sad nema dvorane, onda se kao gleda interes publike... Ovo je jako osetljiv momenat za NLB ligu i trebalo bi da budu pametni.

Tripković zato poručuje da će Partizan učiniti sve da večeras (20.00, TV Foks) savlada Cibonu u Zagrebu u drugom meču četvrtfinala NLB lige i time „ukrade" neki dan odmora više pred duel sa Baskijcima. Srpski šampion trijumfovao je u utorak uveče u prvom meču protiv „vukova" (90:80).
- Odigrali smo stvarno mnogo utakmica, više sam i prestao da brojim. Svaka dva dana, sad je bilo i dan za danom. Ali, to nam je posao, dajemo sve od sebe da ga što bolje radimo. Hvala publici, oni nam daju veliki motiv da budemo bolji. Trudimo se da se bar odmorimo i koncentrišemo za mečeve koji slede. Cibona će verovatno pokušati da iskoristi naš umor. Nisu imali neku sezonu i daće sve od sebe da ostanu u trci za fajnal-for. Ali, mi ćemo učiniti sve da već večeras obezbedimo plasman na fajnal-for NLB lige, kako bismo stigli da se odmorimo i spremimo za duel sa Taukeramikom - kaže Tripković, koji je prvi meč sa Cibonom završio sa devet poena (2/6 za tri, 0/2 za dva, 3/3 sl. bac.).
Trener crno-belih Duško Vujošević takođe ističe da bi bilo dobro večeras završiti posao sa Cibosima, ali ulogu favorita prepušta domaćinu.
- Ukoliko ih ne pobedimo u Zagrebu, vidimo se u subotu u „Pioniru". To je ritam koji nama nikako ne odgovara zbog priprema za meč sa Taukeramikom. Cibona je favorit na svom terenu, i svakako nije ekipa za koju može da se kaže „bilo bi dobro dobiti ih tamo". Ali, će imati imperativ pobede, jer Partizan je ekipa koja izaziva interesovanje u Zagrebu. Međutim, mi sigurno možemo bolje nego u prvom meču, kada je bila primetna opuštenost posle plasmana u četvrtfinale Evrolige i ubedljive pobede nad Cibonom u subotu. PRESTAO SAM DA BROJIM UTAKMICE Image
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
 
PRESTAO SAM DA BROJIM UTAKMICE
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Uroš Tripković Fan Club :: -Uros Tripkovic- :: Intervjui Urosa Tripkovica-
Скочи на: