Uroš Tripković Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroš Tripković Fan Club

Dobro došli na sajt fan club-a Uroš Tripković
 
PortalHomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 EH, DA SU NAM "GROBARI" U VITORIJI!

Go down 
АуторПорука
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

EH, DA SU NAM "GROBARI" U VITORIJI! Empty
ПорукаНаслов: EH, DA SU NAM "GROBARI" U VITORIJI!   EH, DA SU NAM "GROBARI" U VITORIJI! Icon_minitimeSat Apr 05 2008, 00:38

EH, DA SU NAM "GROBARI" U VITORIJI!

Možemo da pobedimo Taukeramiku i u Vitoriji, ali sve bi bilo lakše kada bismo nekako tamo mogli da imamo atmosferu kao u „Pioniru", kaže Uroš Tripković, jedan od junaka pobede nad Baskima

Nigde nije kao u „Pioniru"... Košarkaši Partizana slave pobedu nad Taukeramikom

Košarkaši Partizana posle spektakularne pobede nad Taukeramikom (76:55) slažu se u dve stvari: da nisu bez šanse da se plasiraju na fajnal-for Evrolige, i da bi to sigurno uradili kada bi i u majstorici imali podršku navijača kao u Beogradu.

Crno-beli, koji su u dosad nezapamćenoj atmosferi (više to nije fraza) u „Pioniru" srušili favorizovane Baske, veruju da mogu do pobede i u Vitoriji u sredu uveče, ali su svesni da to neće biti nimalo lako.

- Mnogo će nam nedostajati navijači tamo, fenomenalnim navijanjem su nas nosili, ne znam kako više da im se zahvalim, došli su u najvećem broju do sada. Taukeramika će sigurno biti pod pritiskom, jer ipak su oni favoriti, mada sada više na papiru. Pokazali smo da smo ravnopravni sa njima, a još od trijumfa nad Paom dokazali smo da novac ne igra košarku, nego igrači. Sve će se na kraju odlučiti na terenu - kaže Uroš Tripković.

A do sada se već pokazalo i to da Partizan ima veliku rezervu baš u Tripkoviću. Mladić čije koševe cele sezone čekaju „kao ozeb'o sunce" proradio je u poslednjih nekoliko mečeva. I protiv Taukeramike ubacio je 14 važnih poena, iako uz ne baš sjajan procenat šuta za tri poena (dva od sedam).

- Fenomenalan je osećaj kad znaš da si doprineo pobedi, samo što mislim da nije bilo igrača koji je sam nešto odlučio. Ne bih izdvajao nikog, a najmanje sebe. Dogovorili smo se pre utakmice da odigramo borbeno, da se bacamo po terenu. I na kraju, bila je to fenomenalna utakmica, odigrali smo odlučno, borbeno, angažovano i uspeli da dođemo do pobede sa velikom razlikom. Biće teško u Vitoriji, ali mi ćemo opet dati sve od sebe, pa ćemo videti za šta je to dovoljno - ističe Tripković.
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
 
EH, DA SU NAM "GROBARI" U VITORIJI!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Nova,cetvrta pobeda Partizana u "derbiju"!
» Tripkovic;: "Mozemo do dobrog rezultata na EP u Poljskoj"
» Cudo u "Pioniru" - Partizan nokautirao PAO
» "Valjak" preko Hemofarma!
» "Derbi"

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Uroš Tripković Fan Club :: -Uros Tripkovic- :: Intervjui Urosa Tripkovica-
Скочи на: