Uroš Tripković Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroš Tripković Fan Club

Dobro došli na sajt fan club-a Uroš Tripković
 
PortalHomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 FMP Najozbiljniji protivnik

Go down 
АуторПорука
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

FMP Najozbiljniji protivnik Empty
ПорукаНаслов: FMP Najozbiljniji protivnik   FMP Najozbiljniji protivnik Icon_minitimeSat May 03 2008, 18:30

TRIPKOVIĆ: FMP NAJOZBILJNIJI PROTIVNIK

Košarkaš Partizana Uroš Tripković veruje da njegov tim može da trijumfuje danas u Železniku protiv FMP-a, ali upozorava da se „panteri" trenutno nalaze u dobroj formi. Crno-beli nakon lake pobede na gostovanju Borcu (90:68) sada imaju verovatno najteži ispit u dosadašanjem delu Superlige. Ne treba zaboraviti ni to da su jedan od dva poraza u Jadranskoj ligi doživeli baš u Železniku na samom startu sezone.

- Gledajući trenutnu formu, FMP nam je najozbiljniji protivnik u prvenstvu, a možda i konkurent za prvo mesto. Ne treba zaboraviti da svi imaju svoje ambicije i veliki motiv kada igraju protiv nas i da žele da nas skinu sa trona na kojem smo toliko godina. Ipak, i mi smo pokazali na fajnal-foru NLB lige u Ljubljani da igramo dobro i sigurno, tako da sa optimizmom ulazimo i u ovaj meč. Oseća se umor jer smo odigrali već oko 60 takmičarskih utakmica, ali to ne predstavlja veliki problem jer znamo šta nam je cilj. Ali, bez velikog angažovanja ne možemo da očekujemo pobedu ni protiv koga - kaže Tripković.

Mladi bek, koji tek u poslednje vreme pruža partije koje se očekuju od njega, kaže da je sve vreme dok nije igrao u vrhunskoj formi imao veliku podršku saigrača i trenera Duška Vujoševića.

- Tek u poslednjih nekoliko utakmica mogu da kažem da svojim igrama i učinkom pomažem timu i da dajem doprinos pobedama. Imao sam podršku i trenera i saigrača. S Duletom sam mnogo razgovarao, verovao je u mene. Govorio mi je da je za šutera najvažnije samopouzdanje. I, naravno, imao sam podršku najboljih prijatelja - ističe Tripković.
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
 
FMP Najozbiljniji protivnik
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Uroš Tripković Fan Club :: -Uros Tripkovic- :: Intervjui Urosa Tripkovica-
Скочи на: