Uroš Tripković Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroš Tripković Fan Club

Dobro došli na sajt fan club-a Uroš Tripković
 
PortalHomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Tripković: Dao bih koš!

Go down 
АуторПорука
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

Tripković: Dao bih koš! Empty
ПорукаНаслов: Tripković: Dao bih koš!   Tripković: Dao bih koš! Icon_minitimeSat Dec 13 2008, 11:25

Tripković: Dao bih koš!
Petak, 12. decembar 2008. 00:40
Bek Partizana Uroš Tripković žali zbog propuštene šanse da se Real pobedi na njegovom parketu.

Tripković: Dao bih koš! V118328p0


On je izjavio da "ima osećaj" da bi rešio utakmicu u korist svog tima, da je dodavanje Milenka Tepića stiglo do njega, umesto što ga je presekao Raul Lopez.

"Respektovali smo Real više nego što je zaslužio, zato smo i gubili 12 razlike na poluvremenu. U nastavku smo pronašli odgovor na njihovu tvrdu igru i bili na putu da ostvarimo najvažniju pobedu sezone u Evroligi. Na kraju nam je sreća okrenula leđa. Osećam da bih dao koš za pobedu da sam dobio loptu, ali nadam se da i posle ovog poraza možemo da prođemo u Top 16".

Duško Vujošević takođe je konstatovao da je u prvom poluvremenu Partizan igrao sa previše straha.

"U druge dve četvrtine smo pokazali puno više karaktera i kvaliteta. Međutim, napravili smo nekoliko grešaka u samoj završnici, kada se te greške najviše plaćaju i primili Tomasov šut sa velike udaljenosti. Nije trebalo da ga ostavimo otvorenog, iako je bio na osam metara od koša", rekao je strateg crno-belih.

Vujošević je pokušao da izvuče pozitivne stvari iz činjenice da je Partizan tri od četiri poraza u Evropi (Efes, CSKA, Real) doživeo minimalnom razlikom.

"Nedostaje nam iskustva u samoj završnici i gledano tako, ne možemo biti presrećni. Sa druge strane, ranije smo gubili utakmice i sa jačim timovima i sa mnogo većom razlikom. Ove sezone nas niko nije nadigrao. Moramo zadržati volju i verovati da će nam se svi ti porazi sa jednim poenom razlike vratiti i da ćemo dostojno reprezentovati Partizan i srpsku košarku u drugom krugu Evrolige".

Mladi Marko Tomas, koji je sjajnim pogotkom izvukao Real iz velikih problema, rekao je da ga nije bilo strah da šutne pri rezultatu 67:65 za crno-bele.

"Partizan je sjajno šutirao. U jednom trenutku mi je izgledalo da pogađaju samo trojke i slobodna bacanja. Nisam se plašio poslednjeg šuta jer sam bio potpuno sam. Šut je bio logična odluka u tom trenutku i veoma sam srećan što sam pogodio".

(MONDO)
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
 
Tripković: Dao bih koš!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Tripković: Učinićemo sve za ove ljude!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Uroš Tripković Fan Club :: -Uros Tripkovic- :: Intervjui Urosa Tripkovica-
Скочи на: