Uroš Tripković Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroš Tripković Fan Club

Dobro došli na sajt fan club-a Uroš Tripković
 
PortalHomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Tripkovic: Bice dosta i 50 odsto!

Go down 
АуторПорука
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

Tripkovic: Bice dosta i 50 odsto! Empty
ПорукаНаслов: Tripkovic: Bice dosta i 50 odsto!   Tripkovic: Bice dosta i 50 odsto! Icon_minitimeMon Dec 15 2008, 00:05

Tripković: Biće dosta i 50 odsto!
Nedelja, 14. decembar 2008. 21:45

Tripkovic: Bice dosta i 50 odsto! V118627p0

Uroš Tripković je, izgleda, ušao u top formu. Realu je dao šest trojki iz osam pokušaja, Ciboni osam iz devet. U sredu je na programu veoma važan okršaj sa Armani Džinsom u Milanu...

"Nemoguće je na svakoj utakmici šutirati trojke 90 odsto. Mislim da bi i 50 odsto bilo odlično. Trudiću se da i dalje pomažem ekipi da pobeđuje. Znali smo da nas sa Cibonom čeka težak zadatak, tako smo se i pripremili, dali sve od sebe i odigrali dobru utakmicu. Slede nam tri uzastopna gostovanja, na koja idemo sa velikim samopouzdanjem", rekao je najbolji igrač derbi meča 12. kola NLB lige.

Duško Vujošević je dao na značaju pobedi svog tima (69:56) tako što je pohvalno govorio o Ciboni, kao klubu koji ima budžet od četiri miliona evra ("samo Prkačin 500.000") i koji ta ulaganja pravda uspesima u Evroligi.

"Na svakoj poziciji imaju po dvojicu kvalitetnih igrača, trener Velimir Perasović je veliki radnik, koji ne trpi nedisciplinu. Pre utakmice su me neki opravdano pitali da li ćemo posle poraza od Reala imati snage. Uvek je lakše prikupiti energiju posle pobede, ali momci koje treniram su selektirani i na osnovu karaktera koji poseduju i oni nemaju problema sa motivacijom. Troše energiju i talenat kao da su besmrtni".

Strateg Cibone Velimir Perasović istakao je da su crno-beli bili "dominantni od prvog minuta".

"Nijednog momenta u napadu nismo igrali tečno kako smo priželjkivali. Partizan je odlučio utakmicu čvrstom odbranom i dominantnim skokom. Mi i kada bismo nešto odbranili, nedostajao je napad".

Zagrepčani zbog suspenzije ne mogu da računaju na Roula Maršala u NLB ligi, već on nastupa samo u evropskom takmičenju.

"On je vrlo bitan igrač, naročito kada ekipa ima problema kao mi na ovoj utakmici. Sposoban je da sam iskreira poene kada ostalima ne ide, međutim, nije igrao i ne bih ovom prilikom puno pričao o njemu".

Dok se Cibona nalazi jednom nogom u Top 16 fazi Evrolige, Partizanu tek predstoje ključni okršaji. U Milanu će igrati sa timom koji je u pretprošlom kolu uspeo da sruši i evropskog prvaka CSKA i imaće apsolutni imperativ pobede.

"Jako su podigli formu. Mi ćemo negde sigurno naići na tanak led, ali verujem da će ekipa dati maksimum na planu borbe i nesebičnosti, pa ćemo videti za šta će to da bude dovoljno", zaključio je konferenciju za novinare Duško Vujošević.

(I. B - MONDO)


http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=118627
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
 
Tripkovic: Bice dosta i 50 odsto!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Intervju Uros Tripkovic -video
» Uros Tripkovic!
» Tripkovic sokirao i selektora
» Uroseve slike
» Tripkovic ce odvesti Partizan na fajnal-for!!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Uroš Tripković Fan Club :: -Uros Tripkovic- :: Intervjui Urosa Tripkovica-
Скочи на: