Uroš Tripković Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uroš Tripković Fan Club

Dobro došli na sajt fan club-a Uroš Tripković
 
PortalHomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Tripković: Učinićemo sve za ove ljude!

Go down 
АуторПорука
MalerPFC
Urednik Sajta
MalerPFC


Број порука : 330
Локација : Gdje su djevojke koje nikad nikome nisu rekle NE
Registration date : 15.02.2008

Tripković: Učinićemo sve za ove ljude! Empty
ПорукаНаслов: Tripković: Učinićemo sve za ove ljude!   Tripković: Učinićemo sve za ove ljude! Icon_minitimeFri Feb 27 2009, 01:04

Tripković: Učinićemo sve za ove ljude! V126019p0

Tripković: Učinićemo sve za ove ljude!
Cetvrtak, 26. februar 2009. 22:29

Košarkaši Partizana dali su navijačima povod da ih dočekaju na aerodromu "Nikola Tesla" drugi put ove godine.

Prošlog meseca se posle pobede u Moskvi i plasmana u Top 16 Evrolige, okupilo nekoliko desetina njihovih pristalica. Šest nedelja kasnije, posle trijumfa nad Unikahom vrednog četvrtfinala, na aerodromu je već bilo nekoliko stotina Grobara.

Kada su se oko 20 časova pojavili Uroš Tripković, Stefon Lazme, Novica Veličković i ostali, počelo je veliko slavlje.

"Crno-beli bravo, bravo", "Volim ga k'o oka dva..." i druge navijačke pesme pevane su u čast heroja iz Malage...

"Stvarno bih se od srca zahvalio ljudima koji su došli. Ovo je neverovatna podrška za nas i mi ćemo učiniti sve za ove ljude i za sve ostale koji vole Partizan, da probamo da napravimo još bolji rezultat", rekao je Tripković, strelac 17 poena (pet trojki) u Malagi.


Još jedna drama u susretu sa Unikahom?

"I prošla i ova su bile izuzetno teške i napete, verovatno i teške za gledanje, ali važno je da smo na kraju slavili. Ne verujem da će biti još ovako neizvesnih utakmica".

Ima li za Partizan nepobedivih u Evroligi?

"Mislim da smo pokazali da nema, dobivši Unikahu dva puta i CSKA u gostima. Najverovatnije smo prošli u četvrtfinale, ali kao što se nismo zadovoljili ulaskom u Top 16, nećemo se zadovoljiti ni ovim. Borićemo se, igraćemo zajedno i videćemo dokle ćemo dogurati".

Kako si video završnicu utakmice, bilo je neuobičajeno mnogo grešaka na obe strane?

"Njima je utakmica verovatno bila malo teža psihološki, jer im je bila poslednja prilika da ostanu u trci za četvrtfinale, dok smo mi znali da ćemo imati još šansi. Bilo je pritiska na obe strane, verovatno otuda mnogobrojne greške".

Kada će biti vremena za odmor i da li si zadovoljan igrama koje pružaš?

"Kad se završi sezona i kad ostvarimo neke klupske ciljeve, jedino tada ćemo imati vremena za odmor. Zadovoljan sam kako igram u prethodnom periodu i drago mi je da mogu da pomognem ekipi kako treba", završio je Tripković.
Назад на врх Go down
https://uros-tripkovic.forumsc.net
 
Tripković: Učinićemo sve za ove ljude!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Tripković: Dao bih koš!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Uroš Tripković Fan Club :: -Uros Tripkovic- :: Intervjui Urosa Tripkovica-
Скочи на: